Hakkımızda

Image
Ekol Baskı 2002 yılında Bayrampaşa’da kuruldu. Makineleşme sürecine geçmeden önce sektörde masaüstü elle serigrafi yapan firmalardan biriyiz.

Fason üretimde kurulduğumuz günden beri “kalite, hız, güven ve istenileni sunma anlayışı” ile ilerliyoruz. Bunun için en sağlıklı hammaddeyi işlerken kalite ile birleştirip siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Ekolojik sistem ve insan sağlığını tehlikeye atmadan baskı türlerini ilerletmeye devam ediyoruz.

Bu süreçte çeşitli test ve denetimlerden başarı ile geçerken kapasitemizi arttırma yolunda gerekli materyalleri araştırıp, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Firmamız her ilerlemeye uyum sağlamak adına “sürekli değişim ve gelişimi” ARGE çalışmaları ile tamamlıyor. Sektörde hizmet verdiğimiz lider firmalara yenilerini eklemek adına 2019 yılında yeni tesisimize taşındık.

Günlük hedeflenen çift kapasitesine ulaşırken kaliteden ödün vermeden, hızlı bir şekilde müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz ve karşılamaya devam edeceğiz.

2020 yılında ise şirket nevi değişikliği yaparak Ekol Silikon Baskı San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak sektördeki yerimizi sabitledik. Uluslararası standartlara ve denetimlere uygun olarak fason üretimde sağlıklı hammadde, kalite, hız ve güveni müşterilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz.
  • Her türden kumaş-giyim ve çoraba farklı baskı tekniklerini uyguluyor, müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz. 
  • Operasyonel mükemmellik ile baskı çeşitliliğine ve yeniliğe odaklanarak müşterilerimizi en kaliteli işlerle buluşturuyoruz.
  • Değerli çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler yürütüyoruz.
  • Çevre ve İnsan sağlığına karşı özverili tutumlar sergiliyoruz.
  • Sektördeki tüm yenilikleri kendi yaratıcılığımızla birleştirmeye devam etmek,
  • Müşterilerimizin en son teknolojiyi,yenilikçi üretim kurulumunu,en yeni dijital sistemleri ve iş gücünü kullanarak uluslararası standartlara uygunluğu sürdürmek,
  • Kaliteli baskıyla buluşturduğumuz müşterilerimizi arttırarak yurtiçi/yurtdışı yeni müşterilerin kazanımını sağlamak